Ekonomický software

Hlavní přednosti  |  Podrobná prezentace  |  Demoverze

eFiles Enterprise - hlavní přednosti

Plně integrované služby "vše v jednom"

Obchodně ekonomický software eFiles Enterprise vám pomůže řešit všechny aktivity moderních firem jako jsou kontextové práce s údaji o zákaznících (CRM funkce), nákup a prodej zboží a služeb, vedení účetnictví, evidence majetku a mnoho dalších. V kombinaci se systémem eFiles Document se stane vedení různých evidencí v tabulkách Excel nebo Word minulostí.

Webový přístup a intranetový portál

Snadné ovládání a nulová instalace software na uživatelské stanice vám ušetří náklady. Systém lze také pohodlně využívat přes mobilní telefon nebo jiné nízkokapacitní datové spoje.

Intuitivní ovládání

Práce s tímto jedinečným systémem je snadná a čas potřebný na zaškolení je zcela minimální. Obchodně ekonomický software eFiles Enterprise je skutečný sofware pro lidi. Školení a podpora se v naprosté většině týkají konkrétních procesů ve firmě a jejich provázání do informačního systému

Přirozená týmová spolupráce

Mnoho jednoduše ovladatelných nástrojů pro vyšší efektivitu a rychlost komunikace ve Vaší firmě včetně možnosti vyhodnocovat pracovní aktivity uvnitř firmy.

Zákaznické centrum (CRM) v úkolovém systému

Díky propracovanému CRM (zákaznickému centru) získáte přehled o svých zákaznících. Zákaznické=údaje se podle konkrétních vzorců vyhodnocují do rozumitelné interpretace, takže vaši pracovnící na první pohled vidí, s jakým typem zákazníka hovoří. Propojení s úkolovým systémem vede k rychlejším reakcím na vzniklé situace a tím větší spokojenosti zákazníků.

Svobodná, přirozená a bezpečná práce

Práce uživatele není nijak omezována. Ekonomický software eFiles Enterprise podporuje široké možnosti vyhledávání dat, uživatelských sestav a statistik či hromadné korespondence dle libovolných kritérií. Opravy, mazání či odúčtování se automaticky evidují.

Skutečně otevřená koncepce

Na straně serveru můžete libovolně zvolit preferované řešení. Rozumíte výhodám Linuxu, věříte v open source? Nechcete se starat o evidenci a dokupování licencí, chcete mít výběr ze širokého spektra nástrojů, které jsou zcela zdarma (např. online zálohování)? Zvolte verzi pro Linux. Pokud již vlastníte potřebné licence Microsoft Windows a Microsoft SQL Serveru, a nechcete ve své síti vytvářet prostředí s více platformami, máme pro Vás řešení pro platformu Microsoft Windows.

eFiles roste s vámi

S eFilesem máte otevřenou cestu. Malé firmy si vyberou eFiles Basic, větší pak eFiles SQL. Malé firmy od nás navíc získávají doživotní upgrade zdarma! eFiles můžete využívat i na mobilních terminálech PDA nebo MDA jako mobilní řešení s optimalizací rozvozu a planovačem tras Proper Mobile. Pro evidenci dokumentů (document management system) a workflow management je zde eFiles Document, díky kterému získáte dokonalý přehled o všech dokumentech ve své firmě.

Prověřená kvalita

Volbou systému eFiles získáváte jedenácti lety prověřené řešení. eFiles využívá široké spektrum firem, od čistě obchodních, obchodně výrobních, firem s výrobním programem až po neziskové organizace. Reference poskytneme na vyžádání.

dále čtěte:

Obchodně ekonomický software eFiles Enterprise:
Hlavní přednosti  |  Podrobná prezentace  |  Demoverze

Poptávkový formulář

*Kolonky označené hvězdičkou je nutné vyplnit!

   
  *   *
               

Mám zájem o bližší informace ohledně těchto softwarových řešení:

Ekonomický software eFiles Enterprise

Plánovač tras eFiles Mobile

Document management system eFiles Document