Novinky

16.11.2009

eFiles vstupují na Slovensko

Počátkem listopadu jsme zahájili implementaci informačního systému eFiles ve společnosti FLAGA Progas, s.r.o., která je nejvýznamnějším dodavatelem zkapalněných uhlovodíkových plynů (LPG) na slovenském trhu. Do budoucna bude zákazník využívat celou šíři systému eFiles. Důraz bude kladen na oblast péče o zákazníka, řízení a optimalizaci logistiky, on-line zpracování dat, správu dokumentů a vedení operativních agend pomocí integrace produktu eFiles Document. Hlavním cílem projektu je další zkvalitnění služeb zákazníkům společnosti FLAGA Progas, s.r.o. při současném zvýšení efektivity procesů. Projekt navazuje na implementaci ve Flaga Český Plyn, s.r.o.

15.11.2007

Prosper přejmenován na eFiles

Spouštíme proces sjednocení názvů našich softwarových produktů pod značku eFiles. Na stávající uživatele systémů Prosper Basic a Prosper SQL nemá tato změna žádný vliv. Software zůstává stejný, pouze místo názvu Prosper budeme nově uvádět eFiles. Věříme, že tato změna je v souladu s naší vizí jednoduchých integrovaných systémů, které umožňují uspokojení veškerých potřeb moderních firem v návaznosti na informační technologie. Pokud máte ohledně přejmenování produktů nějaké dotazy, prosíme, kontaktujte nás.

1.2.2007

Spouštíme nové webové stránky

Věříme, že se vám budou snadno a příjemně používat. Zamysleli jsme se více nad obsahem a jeho uspořádáním a rozhodli se pro důkladný proces zvaný optimalizace pro vyhledávače. Přesto, pokud narazíte na sebemenší problém, velmi Vás prosíme, kontaktujte nás.

20.1.2007

Na květen 2007 ohlašujeme upgrade eFiles SQL XP Edition

Ohlašujeme vydání upgrade eFiles SQL XP Edition. V případě že máte nějaké přání ohledně nových, funkcí, které by v upgrade měli být obsaženy napište nám na adresu info@sw4people.cz.

5.1.2007

Uvolněn upgrade eFiles Basic XP Edition

Společně se zavedením systému Doživotní upgrade zdarma jsme uvolnili první upgrade zdarma. Všichni zákazníci od nás poštou dostali manuál a instalační CD.

V případě, že jste náš upgrade zdarma neobdrželi, pošlete nám email na adresu info@sw4people.cz s názvem firmy a adresou na který chcete upgrade zaslat. Po provedení kontroly v naší databázi Vám upgrade dodatečně zašleme.

Poptávkový formulář

*Kolonky označené hvězdičkou je nutné vyplnit!

   
  *   *
               

Mám zájem o bližší informace ohledně těchto softwarových řešení:

Ekonomický software eFiles Enterprise

Plánovač tras eFiles Mobile

Document management system eFiles Document