Plánovač tras

Produkt byl nahrazen

eFiles Mobile byl nahrazen zcela novým moderním cloudovým řešením s rychlejším vyhledáváním tras, lepší optimalizací, a mnoha novými funkcemi.

Zjistit více...

eFiles Mobile - hlavní přednosti

Plánováč tras eFiles Mobile - Vizualizace - ukázka mapy Plánováč tras eFiles Mobile - zpracování v reálném čase Plánováč tras eFiles Mobile - webový portál
Vizualizace rozvozu Zpracování v reálném čase On-line přístup

Jediné komplexní řešení logistiky na trhu

Plánovač tras eFiles Mobile vám jako jediný na trhu přináší komplexní systém pro řešení vaší logistiky. Žádné z konkurenčních řešení vám neposkytne tolik vzájemně provázaných výhod.

Webový portál pro zákazníky

Vaši zákazníci mohou sledovat stav objednávek, zobrazovat historii, případně on-line komunikovat s vaším dispečinkem. Záleží jen na vás jaké funkce svým zákazníkům poskytnete (zobrazení faktur, sledování úhrad, ...).

Dispečerský modul s integrovanou mapou

Srcdce plánování tras rozvozů. Snadná optimalizace rozvozu pomocí integrované mapy (automaticky podle zadaných kritérií).

Dojezdové časy tak znáte předem a proto:

  • získáváte náskok před konkurencí: své zákazníky můžete mnohem lépe informovat
  • máte v rukou kontrolní nástroj

Mobilní terminál pro řidiče

Za zlomek ceny řešení pro národní i nadnárodní formy firmy (Česká pošta, DHL,…) získáte srovnatelné funkce i výhody. Jako mobilní terminál použijete běžný PDA / MDA v ceně od šesti tisíc korun. Informace pro řidiče (kdy, co a kam dodat) jsou dokonale přehledné, doba zaškolení minimální.

Tisk dokladů (také) přímo u zákazníka

Bude záležet jen na vás, zda se rozhodnete tisknout doklady (fakturu, dodací list) okamžitě po dodávce zboží u zakníka, či až v centrále na základě sběru dat mobilními terminály.

Skladová evidence a účtování automaticky

Mobilní terminál automaticky předává data o zpracovaných položkách závozu na centrální server, kde jsou automaticky účtovány skladové pohyby, pokladna, pohledávky atd.

Poptávkový formulář

*Kolonky označené hvězdičkou je nutné vyplnit!

   
  *   *
               

Mám zájem o bližší informace ohledně těchto softwarových řešení:

Ekonomický software eFiles Enterprise

Plánovač tras eFiles Mobile

Document management system eFiles Document