O nás  |  Kontaktní údaje  |  Software pro lidi  |  Doživotní upgrade zdarma

Software pro lidi (filozofie firmy)

Vždy věříme, že to jde snadněji a úsporněji

Proč vyvíjíme software? Věříme, že to jde jednodušeji, že je možné zjednodušit ovládání, nastavování a správu systému, stejně jako tvorbu uživatelských rozšíření.

Věříme, že software má přinášet úspory, a v případech, kdy řídíme implementaci, tomu tak vždy je - úspory, které lze vyčíslit.

A konečně, věříme v osvědčené technologie. Nepoužíváme novinky jen proto, že jsou nové. Místo toho jsme již v roce 2001 vsadili na web, portálová řešení, SQL databáze a na podporu open source (Linux) platforem.

Zavedení nového software musí být radost

  • průměrná doba implementace u firmy do pěti uživatelů: 4 hodiny
  • průměrná doba implementace SQL řešení pro firmu o 10 uživatelích: 25 hodin

V rámci implementace provedeme vždy instalaci serveru, nastavení systému podle vašich potřeb, nastavení uživatelských účtů včetně práv a proškolíme vaše pracovníky.

Přes 90% nových uživatelů, kteří přijdou do firmy, kde je eFiles již implementován, neprochází žádným školením. Toto je jedna z okamžitých úspor, které získáváte.

Veškerá rozšíření rychle, levně či svépomocí

Porozhlédněte se na trhu informačních systémů a neneajdete řešení, které by bylo skutečně otevřené tak jako je řešení naše. Novou, specifickou evidenci integrovanou do vašeho systému pro Vás dokážeme vytvořit během několika hodin.

Vaše IT pracovníky zaškolíme tak, že budou sami schopni si uživatelské formuláře a sestavy vytvářet rychle a snadno. Není k tomu třeba žádné drahé aplikační prostředí, certifikace nebo dlouhá školení. Typické "systémové" školení trvá jeden školící den - 6 hodin.

Síla a krása tkví v jednoduchosti

Sázíme na základní osvědčené technologie a standardy. Náš software není moderní komponentová složenina, jde o jednoduché jádro, které využívá web pro zobrazení a vstup dat a SQL databáze pro uložení dat.

Jádro pak nabízí služby, které může kdokoli vyžívat (vytvořit dodací list, faktury apod.). Jedná se o osvědčené řešení - stejně jsou už od samého počátku až dodnes koncipovány všechny operační systémy.

Poptávkový formulář

*Kolonky označené hvězdičkou je nutné vyplnit!

   
  *   *
               

Mám zájem o bližší informace ohledně těchto softwarových řešení:

Ekonomický software eFiles Enterprise

Plánovač tras eFiles Mobile

Document management system eFiles Document